10,24 € na godz.

Bez języka oferta pracy w Holandii ogrodnictwo od zaraz przy kwiatach 2021 Moerkapelle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerkapelle
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 maja 2021 17:50

Pracodawca z Moerkapelle szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach (storczykach). Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Moerkapelle.

Wynagrodzenie: 10,24 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie sadzenie oraz wykładanie roślin na taśmę, co odbywa się zgodnie z wyznaczonymi normami i zasadami;
  • pracownik będzie usztywniał pędy roślin przy wykorzystaniu patyczków oraz plastikowych klipsów;
  • naklejanie etykiet na doniczki;
  • pakowanie roślin oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, czyli usuwanie suchych liści, sprawdzanie korzeni.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z podstawowym angielskim;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu przelewem na konto;
  • po przepracowaniu 4 tygodni – bonus w wysokości 200 € netto;
  • dodatki zmianowe, które są zgodne z CAO;
  • zakwaterowanie, które będzie zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie przy organizacji dojazdu do Holandii;
  • dojazd do pracy na terenie kraju;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie przy wyrabianiu numeru BSN.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: r.amador@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-010732-praca-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 1556080363669d46