do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Holandii przy pakowaniu perfum Groningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groningen
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2014 02:25

Zakład produkujący kosmetyki zatrudni Polaków bez znajomości języka holenderskiego do pakowania perfum na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Groningen od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Groningen

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w zakładzie produkującym znane kosmetyki.
  • Praca stojąca przy pakowaniu perfum na linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie sprawdzani poprawności zamknięcia flakonów.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • zręczność, dokładność
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość wyjazdu na 3 miesiące
  • gotowość pracy w systemie 3 zmianowym
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie tymczasowe na 3 miesiące, dla najlepszych pracowników możliwość przesłużenia umowy
  • pracę od zaraz
  • praca w częściowo Polskim zespole
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych, możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii na koszt pracownika
  • zakwaterowanie płatne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 97753dabf83edf37