do ustalenia

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii na budowie kafelkarz od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:04

Od zaraz możliwe zatrudnienie na budowie z Eindhoven na stanowisku kafelkarza-glazurnika. Praca w Holandii skierowana do osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik na budowie

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem płytek na ścianach i podłogach, zarówno w mieszkaniach jak i budynkach przemysłowych
  • zadaniem pracownika będzie układanie wzorów oraz cięcie płytek

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dokładność i precyzja
  • ważne prawo jazdy oraz auto
  • możliwość dłuższej pracy w Holandii
  • doświadczenie oraz praktyczne umiejętności przy układaniu płytek

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na warunkach holenderskich
  • pracę w znanej i stabilnej firmie
  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość brania nadgodzin
  • szansę na dłuższą współpracę
  • opłacanie przez pracodawcę podatków oraz składek
  • pomoc konsultantów
  • brak opłat rekrutacyjnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

zeitmann.3686264@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-holandia-id442427.html

ID ogłoszenia: 79758ae1e1f1e01c