do uzgodnienia

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu boczku Haarlem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haarlem
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 02:28

Możliwość podjęcia pracy w Holandii na produkcji boczku dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Haarlem przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Haarlem, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym żywność
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie boczku na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na minimum pół roku
  • dużą zaletą będzie status osoby niekaranej
  • chęć do pracy
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • dodatki za pracę na zmiany
  • możliwość skorzystania z firmowego miejsca do zamieszkania
  • transport do pracy
  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień
  • ubezpieczenie oraz pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • szansę na dłuższą współpracę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją PAKOWANIE BOCZKU w tytule na adres:

biuro@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-boczku-haarlem-id610456.html

ID ogłoszenia: 172594affc3ed974

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu boczku Haarlem”

  1. Monika 1234 na 1 lipca 2017 @ 14:28

    Witam.Dwie pary chetne do podjecia wyzwania.Moj mail. monia-bp@wp.pl Pozdrawiamy