9,69 EUR/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii ogrodnictwo od zaraz Horst zbiory peonii

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 3-8 tygodni
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 00:30

Ogrodnictwo – oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy zbieraniu kwiatów – peonii. Zatrudnienie na plantacji z Horst od zaraz dla osób sprawnych, zdecydowanych i kochających kwiaty!

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Lokalizacja: Horst.

Stawka godzinowa: 9,69 EUR/h brutto.

Czas pracy: od 3 do 8 tygodni.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za ścinanie peonii z pola oraz inne zadania, które na bieżąco będzie zlecał przełożony.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz na co najmniej 3 tygodnie;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • zdolność do działania w grupie;
  • komunikatywność, przyjazność;
  • zadaniowość, nastawienie na cel;
  • punktualność;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • pełną obsługę formalną przed wyjazdem;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • dodatki do wynagrodzenia: urlopowy i wakacyjny;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto;
  • holenderską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc w wyrobieniu holenderskiego numeru BSN na miejscu.

Dla kandydatów:
Aby aplikować na to stanowisko, prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym biurem agencji:

Opole, ul. Kołłątaja 15/2, 77 460 90 77, opole@abpraca.pl

Lublin, ul. Zesłańców Sybiru 2, 81 516 36 66,lublin@abpraca.pl

Bydgoszcz, ul. Gdańska 63, 603 567 915, bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce, ul. Okrzei 32/9, 41 344 38 16, kielce@abpraca.pl.

Czynne pon.-pt. 9:00-17:00.

Można aplikować też przez link źródłowy.

Źródło: abpraca.pl/nasza-oferta/zbior-peoni-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 5775bd726c06788c