do uzgodnienia

Bez języka praca Holandia od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach szklarnia ścinanie róż Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 marca 2019 00:35

Do Emmeloord poszukiwane osoby do pracy w Holandii na terenie szklarni przy ścinaniu róż. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Emmeloord.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na ścinaniu róż sekatorem;
  • wykonywanie innych prac, które związane są z pielęgnacja róż, czyli pluizen oraz inbuigen.

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest doświadczenie w pracy przy ścinaniu róż;
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B;
  • dużym atutem będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę za granicą;
  • atrakcyjne warunki finansowe, pensja co tydzień na konto;
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem;
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • na terenie kraju bezpłatny dojazd do pracy;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • zestawienie przepracowanych godzin oraz kosztów, do wglądu co tydzień;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe, które pozwolą odzyskać nadpłacony podatek (Jaaropgave).

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:+48 774410654 /+48 533 155 868 /+48 739 230 594 /+48 533 087 111 – biuro w Opolu albo +48 533 966 678 / +48 533 111 037 – biuro w Tomaszowie Lubelskim.

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-scinanie-roz-emmeloord-luttelgeest,oferta,6621977

ID ogłoszenia: 3855c7e94209b764