14,10 € brutto/h

Bez języka praca Holandia przy kwiatach doniczkowych ogrodnictwo od zaraz Helenaveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helenaveen
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: 22 maja 2023 21:33

Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Helenaveen bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach doniczkowych. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Helenaveen.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem oraz pielęgnowaniem roślin doniczkowych;
  • zadaniem będzie usuwanie liści oraz przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • praca odbywa się w szklarni oraz na zewnątrz.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z podstawowym językiem angielskim albo niemieckim;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • polski i holenderski dodatek urlopowy;
  • możliwość otrzymania bonusu dla kierowcy;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc w organizacji przejazdu na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 albo poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/pielegnacja-kwiatow-doniczkowych-praca-w-holandii/

ID ogłoszenia: 85644816800e569