10.21

Bez języka praca Holandia w ogrodnictwie przy sadzonkach od zaraz dla kobiet w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 26 października 2020 00:15

W ogrodnictwie na terenie Venlo dostępna od zaraz praca w Holandii dla kobiet bez znajomości języka przy sadzonkach w szklarni. Zakwaterowanie oraz transport zapewnione przez pracodawcę.

Interesuje Cie praca w Holandii? Szukasz stałej, całorocznej pracy i jesteś dyspozycyjny od poniedziałku? Nie czekaj, aplikuj!
NIE MA KWARANTANNY
TWOJE OBOWIĄZKI
będziesz przygotowywał sadzonki do sezonu
będziesz szczepił nowe rośliny
będziesz sztaplował i czyścił skrzynki
będziesz przygotowywał sadzonki do wysyłki/ układał je na palety
NASZE OCZEKIWANIA
Mile widziane prawo jazdy kat.B
CO CI ZAPEWNIAMY
stawka 10.21€ + dodatki
brak stawek wiekowych!
zapewniamy zakwaterowanie oraz transport do pracy
opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje cv na adres anna@holandiajobs.pl
Zadzwoń +48790833585 🙂

ID ogłoszenia: 6725f971733bc681