Stawki wiekowe

Bez języka praca w Holandii gastronomia Amsterdam pomoc kuchenna IKEA

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 21:19

Punkty gastronomiczne sklepu IKEA poszukują pomocy kuchennych bez znajomości języka niderlandzkiego w Amsterdamie. Oferta pracy w Holandii na zmywaku, z zagwarantowanym ubezpieczeniem oraz zakwaterowaniem opłacanym przez pracownika.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia, do wyboru również Amersooft.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Stawka: obowiązują holenderskie stawki wiekowe:

18 lat- € 7.65

19 lat- € 7.65

20 lat- € 7.65

21 lat -€ 7.65

22 lata- € 8.80
Istnieje możliwość odliczenia 8% stawki brutto na poczet wynagrodzenia wakacyjnego, wypłacanego przed wyjazdem do Polski/pójściem na urlop.

Wolne wakaty: 10.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na zmywaniu naczyń w punktach gastronomicznych sklepów meblowych IKEA.

Wymagania:

  • komunikatywna umiejętność języka angielskiego (weryfikacja w czasie rozmowy);
  • konieczne jest prawo jazdy kat.B;
  • możliwość pozostawania w pracy również w dni świąteczne;
  • zwinność, dobry stan zdrowia;
  • komunikatywność, kultura osobista;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • miłe środowisko pracy;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • pomoc we wdrożeniu;
  • dodatki do pensji za pracę w niedzielę, nocki i w święta (nawet 200% stawki);
  • zakwaterowanie płatne 82 euro tygodniowo;
  • ubezpieczenie płatne 18 euro tygodniowo;
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas.

Aplikacje:

Zapraszamy do składania kandydatur poprzez kliknięcie „Aplikuj” na stronie:

ID ogłoszenia: 58456c35baac63da