12,82 € brutto/h

Bez języka praca w Holandii jako pokojówka hotelowa od zaraz sprzątanie Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2023 19:11

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla pokojówki. Zatrudnienie w Amsterdamie przy sprzątaniu hotelu bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,82 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi hotelowych – zmiana pościeli, wynoszenie odpadów, odkurzanie, ścieranie kurzu;
  • wykonywanie ogólnych prac serwisowych;
  • sprzątanie pokoi oraz łazienek i toalet.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z podstawowym – A2 – językiem angielskim;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • zagwarantowane 38 godzi pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • samochód służbowy;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • płatny przejazd do z/ pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

kkaminska@eurojob.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48789119349

Źródło: www.eurojobholandia.pl/oferta-pracy/v-047493-pracownik-hotelu-amsterdam-haarlem/

ID ogłoszenia: 80463e2c00fb82f8