1600 euro/mc

Bez języka praca w Holandii na budowie dla montera płyt KG Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2014 04:31

Firma budowlana z Amsterdamu poszukuje osób na stanowisko monter płyt kartonowo – gipsowych. Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 1600 euro/mc

Zadania:
– montowanie ścianek gipsowo-kartonowych na podstawie rysunków i schematów technicznych
– mocowanie ścianek za pomocą śrub do stelaży metalowych i drewnianych
– zajmowanie się wykończeniami wnętrz
– przygotowywanie sobie podłoża (szpachlowanie, gipsowanie)

Wymagania:
– co najmniej dobra znajomość j. angielskiego
– minimum 4-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
– doświadczenie w Holandii będzie dodatkowym atutem
– pełna dyspozycyjność do wyjazdu
– certyfikat SCC bądź VCA
– przyjazd samochodem

Oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na warunkach holenderskich, na umowę o pracę
– pomoc w załatwieniu formalności
– darowe zakwaterowanie
– wyrobienie nadgodzin płatne dodatkowo (powyżej 40 godz. wynosi 125%; niedziele płatne 200%)

Aplikacja:
Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające kryteria prosimy o przesłanie CV po angielsku wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: holandia@koncepcja.eu w temacie wpisując: ‘Monter K-G Holandia’.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-233346/

ID ogłoszenia: 56546560eacf1e8