12,03 € na godz.

Bez języka praca w Holandii na magazynie art. dla zwierząt od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 czerwca 2023 22:16

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w Tilburgu bez języka na magazynie z art. dla zwierząt. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 12,03 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera (system słuchawkowy);
  • obsługiwanie wózka EPT;
  • załadowywanie i rozładowywanie kontenerów;
  • pakowanie oraz sprawdzanie paczek przed załadunkiem.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia jako operator wózka EPT oraz w branży logistycznej;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie przy obsłudze klienta oraz realizacji zamówień;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z dobrym angielskim.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej;
  • zakwaterowanie;
  • dojazd do pracy;
  • pomoc kadrowo-administracyjną;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • dodatek zmianowy w wysokości 125-150% w zależności od czasu i godzin pracy;
  • godziny pracy: 06:00 – 15:00 oraz 15:00 – 00:00.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 (0)77 888 12 17 albo poprzez stronę:

źródło: https://www.sbaflex.com/pl/oferty-pracy/pracownik-magazynu-z-artykulami-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 305646f957b116c4