do uzgodnienia

Bez języka praca w Holandii od zaraz Best na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Best
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 21 maja 2016 16:11

Oferujemy pracę w Holandii na produkcji części samochodowych od zaraz. Fabryka w Best poszukuje pracowników bez znajomości języka. Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy solidne przeszkolenie, zakwaterowanie oraz pomoc we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Best, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia indywidualnie.

Zadania na stanowisku pracy:

  • liczenie asortymentu na magazynie;
  • zawieszanie części samochodowych na stojakach;
  • przygotowywanie części do polakierowania (czyszczenie itp.).

Oczekiwania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • motywacja do uczciwej i sumiennej pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • pracowitość;
  • pozytywne nastawienie;
  • umiejętność pracy w grupie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • atrakcyjne wypłaty wynagrodzenia;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • codzienne dojazdy do pracy.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Prosimy kliknąć „Aplikuj”.

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 345739ce23a30aa

2 komentarze na “Bez języka praca w Holandii od zaraz Best na produkcji części samochodowych”

  1. Witam ja w sprawie pracy na produkcji czy jest aktualna? ja chlopak 23 lata z checiami do pracy na dluzej

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com