12,05 Eur brutto/h

Bez języka praca w Holandii od zaraz dla par na magazynie z żywnością Raalte 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Raalte
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 lutego 2020 21:14

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Holandii na magazynie art. spożywczych. Zatrudnienie od zaraz w Raalte dla par z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Raalte.

Wynagrodzenie: 12,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień, a także pakowanie artykułów spożywczych dla danych sklepów albo klientów indywidualnych.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpłatny transport do Holandii;
  • brak stawek wiekowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe;
  • ciągłą pracę z możliwością zmian;
  • 99,00 Eur na mc dodatku do wynagrodzenia zorgtoeslag;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach;
  • transport do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów;
  • możliwość wyjazdu w parach;
  • wsparcie przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/komisjoner-artykulow-spozywczych-raalte,oferta,7335159

ID ogłoszenia: 1645e39ac6c58bde

3 komentarze na “Bez języka praca w Holandii od zaraz dla par na magazynie z żywnością Raalte 2020”

  1. Tyska199488@gmail.com na 13 lutego 2020 @ 23:34

    Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani z chlopakiem praco proszę o kontakt 504502180

  2. Toja jatoja na 7 marca 2020 @ 11:54

    Witamy. Jestesmy z dziewczyna zainteresowani praca na magazynie gdyz wczesniej pracowalismy na ingram micro ,syncreon Tilburg,syncreon Waalwijk. Pozdrawiamy i z GÓRY Dziekujemy za Odpowiedz. 725417833