9.90 euro

Bez języka praca w Holandii od zaraz – pakowanie świeżych ziół Venlo 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 23-03-2020
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 15 marca 2020 18:28

Dla pakowaczy również bez znajomości języka dostępna do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Holandii przy pakowaniu świeżych ziół do wysyłki. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Świeże zioła to podstawa wielu dań. Pracując dla jednego z naszych stałych klientów staniesz się częścią zespołu, który dba o odpowiednie pakowanie świeżych ziół dla wielu europejskich krajów. Sprawdź szczegóły oferty już teraz!

TWOJE OBOWIĄZKI
-będziesz pakował świeże zioła do małych plastikowych -pojemników
-będziesz ważył odpowiednie ilości ziół
-będziesz kontrolował ich jakość

NASZE OCZEKIWANIA
-wystarczy byś był chętny do pracy
-mile widziane prawo jazdy kat.B
-mile widziane doświadczenie

CO CI ZAPEWNIAMY
-stawka na start 9.90€
-system okresowych podwyżek
-dłuższą współpracę dla chętnych osób z gwarancją godzin
-miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
-zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
-opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Link do formularza: https://timing.traffit.com/public/form/a/37

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

ID ogłoszenia: 4635e709da42e8f3

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Holandii od zaraz – pakowanie świeżych ziół Venlo 2020”

  1. Witam .Chętnie podejmę się tej pracy.Jestem osoba zmotywowana solidną i pracowitą.Lubię rośliny stąd moje zwrócenie uwagi na to ogłoszenie.Jesli trzeba rozmawiać on-line też nie ma problemu.
    Dziękuję jeśli otrzymam odpowiedź.