10,05 - 10,71 € brutto/h

Bez języka praca w Holandii od zaraz przy kwiatach ogrodnictwo 2020 w Noordwijkerhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Długość umowy: 2 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2020 19:40

Pracodawca z Noordwijkerhout szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach w szklarni. Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie bez języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Noordwijk, Noordwijkerhout, Hoorn.

Wynagrodzenie: 10,05 – 10,71 Eur brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem, ścinaniem oraz pakowaniem kwiatów, takich jak: tulipany, chryzantemy, lilie oraz storczyki;
  • zadania wykonywane będą w szklarni i/lub na hali.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z podstawowym j. angielskim albo niemieckim;
  • posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – na miejscu możliwość wyrobienia numeru Sofi;
  • wypłatę raz w tygodniu przelewem na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie maksymalnie – 85,50 Eur na tydzień;
  • ubezpieczenie w cenie 23,66 Eur na tydzień;
  • możliwość zatrudnienia na stałe;
  • pomoc koordynatorów;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/praca-przy-kwiatach-ogrodnictwo/noordwijk-noordwijkerhout-hoorn-holandia/14385109

ID ogłoszenia: 9295f106aa148083