12,41 € brutto/h

Bez języka praca w Holandii przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo Helenaveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helenaveen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2023 22:00

Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Helenaveen bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Helenaveen.

Wynagrodzenie: 12,41 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sadzenie oraz pielęgnowanie roślin doniczkowych;
  • usuwanie liści;
  • pracownik będzie przygotowywał kwiaty do wysłania;
  • wykonywanie zadań w szklarni i na zewnątrz.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z podstawowym angielskim lub niemieckim;
  • zmotywowanie do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki urlopowe – polski i holenderski;
  • bonus dla kierowcy;
  • umowę tymczasową;
  • pomoc w organizacji przejazdu na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 600 877 477

albo poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/pielegnacja-kwiatow-doniczkowych-praca-w-holandii/

ID ogłoszenia: 7296408c8a8a4fa4