12,58 € brutto/h

Bez języka praca w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Asten 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Asten
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 25 lipca 2022 20:08

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach (hortensjach). Zatrudnienie 2022 w ogrodnictwie na terenie Asten bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Asten.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań w szklarni w pozycji stojącej albo pochylonej;
  • zadaniem będzie ścinanie kwiatów oraz formowanie z nich bukietów;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych praz porządkowych w szklarni.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bonus dla kierowcy;
  • dodatki wakacyjne oraz urlopowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę na podstawie umowy tymczasowej;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń oraz otrzymania bonusu za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-hortensjach-w-holandii/

ID ogłoszenia: 9662b098383a60d