11,42 €/h brutto

Bez języka praca w Holandii przy pakowaniu ciastek od zaraz Ochten 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 maja 2019 01:41

Dla pakowaczy ciekawa praca w Holandii przy pakowaniu ciastek. Oferta 2019 z Ochten aktualna od zaraz także bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ochten.

Wynagrodzenie: 11,42 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz;
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:30 oraz 14:30-23:00;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, a do tego dodatki zmianowe;
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie firmowe;
  • zatrudnienie na dłuższy czas.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na stanowisku pakowacza ciastek, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-pakowania-ciastek-ochten,oferta,6778663

ID ogłoszenia: 1835cd2ddd00c22c