10,21 €/h

Bez języka sezonowa praca w Holandii przy zbiorach gruszek od zaraz 2020 Werkhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Werkhoven
  • Długość umowy: 2 - 3 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 września 2020 00:55

Możliwość rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w sadzie z Werkhoven przy zbiorach gruszek. Istnieje możliwość innej pracy po zakończeniu projektu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Werkhoven, Drongelen, Erichem, Herwijnen.

Wynagrodzenie: 10,21 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował w sadzie przy zbieraniu gruszek.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dostępność na 2 – 3 tygodnie;
  • zmotywowanie do pracy na świeżym powietrzu.

Oferujemy:

  • przyjazny i energiczny zespół współpracowników;
  • możliwość podjęcia innej pracy po zakończeniu projektu;
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: [ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 1315f3bced4d7341