1846,82 € brutto

Bez języka sezonowa praca w Holandii przy zbiorach kalafiora od zaraz 2020 Andijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Andijk
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 16:33

Gospodarstwo z Andijk poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 przy zbiorach kalafiora z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Andijk.

Wynagrodzenie: 1846,82 Eur brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ścinanie kalafiora na polu – jest to praca w pozycji pochylonej – a następnie wkładanie kalafiorów na taśmę transportową;
  • zadania wykonywane są w grupach 5 – 10 osobowych (grupy polsko-holenderskie) wraz z kierownikiem zespołu.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 65 Eur na tydzień – w pokojach jednoosobowych z dostępem do wspólnej łazienki, kuchni, toalet i telewizji;
  • ubezpieczenie w cenie 90,60 Eur na mc;
  • 35 godzin pracy na tydzień.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 7695e14aa132bc5d

1 odpowiedź na “Bez języka sezonowa praca w Holandii przy zbiorach kalafiora od zaraz 2020 Andijk”

  1. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna nie mogę się skontaktować