8,87 euro brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka fizyczna praca w Holandii sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 01:08

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie. Oferta skierowana dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej
Miejsce: Holandia
Stawka godzinowa: 8,87 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej na taśmie
  • praca wykonywana będzie ręcznie a odzież rozdziela się z podziałem na poszczególne kategorie
  • po przeszkoleniu pracowniczym do zadań należeć będzie również obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • dobry wzrok
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • umowę tymczasową
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • zamieszkanie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:
rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-id430127.html

ID ogłoszenia: 1885848481652ceb

2 komentarze na “Od zaraz bez znajomości języka fizyczna praca w Holandii sortowanie odzieży używanej”

  1. Szymon Dabek na 23 stycznia 2017 @ 19:02

    Witam serdecznie. Razem z Bratem i kolegą jestesmy zainteresowani Pracą w Holandi. Jestesmy w stanie zaczac prace jak najszybciej. Prosze o odpowiedz czy oferta pracy jest Aktualna?. Dziekuje

  2. Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy tj. Przebywam obecnie w Holandii. Pracę mógłbym zacząć od zaraz. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.Numer tel.0031626541565
    Z poważaniem Łukasz Mielczarek