stawki wiekowe

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii dla kobiet przy pakowaniu drobiu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogeveen
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.03.2015
  • Opublikowany: 7 lutego 2015 00:38

Przetwórnia mięsna z Hoogeveen poszukuje kobiet bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii przy pakowaniu drobiu. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz drobiu

Lokalizacja: Hoogeveen

Wynagrodzenie: zgodnie ze stawkami wiekowymi, osoby po 23 roku życia otrzymają stawkę 9 euro brutto za godzinę

Termin: praca od zaraz

Oferta pracy tylko dla kobiet!

Obowiązki:

  • Praca na hali produkcyjnej w niskich temperaturach. Zadania wykonywane będą ręcznie.
  • Pracownik pakuje drób w wyznaczony sposób.
  • Konieczne jest przeprowadzanie kontroli jakości mięsa.

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla kobiet na bezrobociu od minimum roku – może być to udokumentowane
  • duża dokładność
  • zaletą będzie czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki
  • zapewnione płatne zamieszkanie przy wieku od 23 lat pracownik płaci 78 euro za tydzień
  • ubezpieczenie płatne jest w wysokości 17,41 euro tygodniowo
  • umowa na dłuższy czas
  • dla zainteresowanych możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: a.zawadzka@pran.eu
w tytule wiadomości prosimy wpisać: Praca przy drobiu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-pakowanie-drobiu-bez-jezyka-id267162.html

ID ogłoszenia: 2554d3ffd2e14ad

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Holandii dla kobiet przy pakowaniu drobiu”

  1. Dwie odpowiedzialne,sumienne,pracowity kobiety pragną rozpocząć pracę.Jedna pracowała w Holandii przy pakowaniu drobiu.Obie w Polsce pracowaliśmy przy pakowaniu herbaty oraz ciastek

  2. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Od roku mieszkam w Holandii.Bardzo proszę o kontakt.
    imar@buziaczek.pl

    z poważaniem Ilona Marczyk

  3. Witam,Jestem zainteresowana tą ofertą pracy,jestem uczciwa i odpowiedzialna
    i pracowałam już w Holandii przy pakowaniu sadzonek.Jestem na bezrobociu 3 rok, chciałabym wyjechać z Koleżanką.Bardzo Prosze o Kontakt.