do uzgodnienia

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii przy produkcji rowerów od zaraz Wassenaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wassenaar
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 00:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Wassenaar dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wassenaar.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji rowerów, która polega na ich składaniu przy linii montażowej;
  • stabilne zatrudnienie.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • miele widziane prawo jazdy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne, sumienne i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania oraz ubezpieczenia;
  • transport do pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • pracę na dłużej;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • praca w fabryce, gdzie panuje temperatura 18 – 21 stopni.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/index.php/page/applicants/command/applyforjob/vid/26958/bb/1

Źródło: www.flexcraft.pl/praca/praca-sk%C5%82adanie-rowerow-26958-71.html

ID ogłoszenia: 2985ede29d09f747