9,95 euro/h brutto

Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie dań gotowych 2017 Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:39

Od zaraz praca w Holandii przy gotowych dań dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta zatrudnienia 2017 ze Zwolle na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Zwolle, Holandia

Start: od zaraz

Pensja: 9,95 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu przy taśmie szaszłyków, sałatek i obiadów

Wymagania:

  • chęć do podjęcia zatrudnienia w Holandii
  • dostępność od zaraz
  • możliwość wykupienia niedrogiego wyżywienia w stołówce dla pracowników
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • wypłaty zarobków co miesiąc
  • ubezpieczenie
  • pracę również dla par
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • pomoc w załatwianiu formalności oraz opiekę rezydenta na miejscu
  • konto pracownicze w internecie umożliwiające pobieranie dokumentów
  • zamieszkanie
  • dojazdy do pracy
  • zorganizowanie transportu do Holandii
  • zestaw startowy składający się z karty do telefonu, słownika oraz pościeli

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2685903e64857665

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie dań gotowych 2017 Zwolle”

  1. Dzień dobry poszukuje pracy w holandi od zaraz

Zostaw odpowiedź do Radek maj