9,94 Eur brutto/h

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach malin sierpień 2020 Kessel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kessel
  • Data rozpoczęcia pracy: od połowy sierpnia 2020
  • Długość umowy: do końca listopada 2020
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 18:37

Zatrudnienie w Kessel dla pracowników rolnictwa bez znajomości języka. Aktualna od sierpnia 2020 sezonowa praca w Holandii przy zbiorach malin. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kessel.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: sierpnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się uprawianiem oraz zbieraniem malin, ale też zadaniem będzie przygotowywanie owoców do sprzedaży, czyli pakowanie, sortowanie itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach na polu albo w sadzie lub szklarni.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • holenderskie warunki umowy;
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy w cenie od 80 do 100 Eur na tydzień;
  • pracę od 7:00 do 16:00, a dni wolne będą uzgadniane;
  • płatne ubezpieczenie w cenie 97 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-zbior-malin-kessel,oferta,7533160

ID ogłoszenia: 7695eff1aefbe6d6