10,41

Bez znajomości języka dla par dam pracę w Holandii przy kwiatach na hali w Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 26/07
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 19 lipca 2021 00:15

W Bleiswijk dla pracowników fizycznych od zaraz również dla par ciekawa praca w Holandii przy układaniu bukietów kwiatowych. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego!

Praca przy kwiatach na hali- start 26/07

OPIS STANOWISKA:

– PRACA PRZY TAŚMIE

– UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH

– SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE

WYMAGANIA:

– MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU BUKIETÓW

– DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 8 TYGODNI

OFERUJEMY:

– LEGALNE ZATRUDNIENIE

– ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE

– TRANSPORT DO HOLANDII

– COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO

– OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW

– MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

Zarobki: 10,41Euro brutto/h+ dodatki

Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie cv na adres anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585

ID ogłoszenia: 1260f400b8aed97