12,54 € brutto/h

Bez znajomości języka dla par oferta pracy w Holandii od zaraz magazyn odzieży Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 maja 2023 22:07

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie odzieży. Zatrudnienie 2023 w Utrechcie dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 12,54 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień odzieży i akcesoriów;
  • pracownik będzie rozpakowywał i sortował odzież;
  • pakowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysłania;
  • obsługiwanie zwrotów;
  • wykonywanie innych prac magazynowych.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe 50%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę na jednej albo na dwóch zmianach;
  • zatrudnieni9e również dla par i grup;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem lub samochodem służbowym;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

marcin.lesner@covebo.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 882 078 532

Źródło: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-052331-zbieranie-zamowien-w-magazynie-z-odzieza/

ID ogłoszenia: 497642c71d83687b