9,20 EUR/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Holandia Limburgia sortowanie odzieży

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: praca tymczasowa z możliwością przejścia na umowę stałą
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 października 2018 01:06

Oferta fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w regionie Limburgii przy sortowaniu odzieży. Szukamy osób zręcznych, spostrzegawczych i uczciwych.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Limburgia.

Start: od zaraz.

Stawka godzinowa: 9,20 EUR/h brutto.

Opis stanowiska:

  • sortowanie ubrań przy taśmie zgodnie z określonymi kategoriami;
  • obsługa maszyn służących do sortowania;
  • kierownik może zlecać też inne zadania, np. pakowanie.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność;
  • samodzielność;
  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie na produkcji;
  • gotowość do pracy na dłużej.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia – stawka wyższa o 5% od stawki CAO;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zakwaterowanie.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania CV pod adres:

rekrutacja@contrain.pl

lub wypełnienie formularza na stronie www.contrain.pl (w zakładce „Kontakt”).

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-od-zaraz-limburgia/

ID ogłoszenia: 8055bb788b6a8140