do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Holandii od zaraz recykling Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:42

Oferta zatrudnienia w zakładzie z Emmeloord przy sortowaniu odpadów dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy recyklingu na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Emmelroord, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w zakładzie zajmującym się utylizacją oraz segregacją odpadów przemysłu spożywczego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na dobrym poziomie
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • stałą pracę w Holandii
  • dobre zarobki wypłacane na konto raz na tydzień
  • możliwość otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • darmowy dojazd do pracy
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysłanie CV w języku angielskim na adres:

agesla@workcentre.com.pl w tytule wpisując: UTYLIZACJA ODPADÓW

Źródło: http://www.praca4u.net/recykling-odpadow-spozywczych-id663932.html

ID ogłoszenia: 275953e95a864fe