do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Holandii przy załadunku opon Moerdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:17

Propozycja zatrudnienia w Moerdijk dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja fizycznej pracy w Holandii przy ręcznym załadunku oraz rozładunku opon.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Moerdijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym załadunku i rozładunku opon

Wymagania:

  • posiadanie holenderskich uprawnień na wózki widłowe typu hefttruck
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie przy załadunku i wyładunku opon

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy
  • opiekę konsultantów
  • dobre zarobki według stawek obowiązujących w Holandii
  • zapewnione przez pracodawcę zamieszkanie
  • dojazdy do pracy
  • cotygodniowe wypłaty zarobków na konto
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na dłuższy okres

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem oraz dopiskiem w tytule „opony” na adres:

espradom@euroservices.com.pl
lub
biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/opony-reczny-zaladunek-i-wyladunek-id560947.html

ID ogłoszenia: 482592d9f28c88c9