10-11

Bez znajomości języka Holandia praca fizyczna od zaraz jako pracownik myjni truck Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noord Brabant
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 grudnia 2019 00:20

Również bez znajomości języka obcego na terenie Veghel do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Holandii jako pracownik myjni samochodowej, specjalizującej się w pojazdach ciężarowych.

PRACOWNIK MYJNI TRUCK
Miejsce pracy: Veghel
Jeśli szukasz stałej pracy w firmie dynamicznie rozwijającej swój biznes dołącz do nas!
Oferujemy:
• Praca na pełen etat
• Dni robocze od poniedziałku do piątku
• Wynagrodzenie wypłacane w euro
• Dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Umowa holenderska w języku polskim
• Stawka 10.00 – 11.00/h
• Dodatek wakacyjny
• Premia 8% po przepracowanym roku
• Praca od 8.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku
• Możliwość rozwoju
• Wdrożenie w zadania
• Praca na wysokiej klasy maszynach myjących oraz myjkach wysokociśnieniowych

Do Twoich zadań należeć będzie:
• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów ciężarowych wg ustalonych standardów
• Obsługa maszyn myjni
• Dbanie o powierzony sprzęt
Czego oczekujemy od Ciebie:
• Lubisz pracować w zespole
• Jesteś elastyczny i dokładny
• Przyczyniasz się do miłej atmosfery
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

PRACUJ Z LIDEREM RYNKU!
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, Aplikuj już dziś! Prześlij CV , e-mail: jola@multiworknederland.hub.pl Masz pytania zadzwoń! +31686 476 401

ID ogłoszenia: 7685dee26fdb8c28