do uzgodnienia

Bez znajomości języka Holandia praca na budowie od zaraz glazurnik-kafelkarz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Praca stała.
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 01:06

Aktualna propozycja pracy w Holandii od zaraz na budowie przy układaniu płytek. Zatrudnienie bez znajomości języka niderlandzkiego dla glazurników – wymagane są podstawy języka angielskiego.

Stanowisko: płytkarz.

Lokalizacja: Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • układanie płytek na ścianach i podłogach;
  • praca z glazurą zrobioną z różnych materiałów;
  • przygotowanie powierzchni pod płytki;
  • reperowane usterek w okładzinach;
  • inne prace wykończeniowe, zależnie od potrzeb.

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako glazurnik;
  • podstawowy język angielski;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B i własne auto;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • brak problemów z alkoholem;
  • precyzja.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę;
  • odprowadzanie składek, ubezpieczenie;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • pomoc w zorganizowaniu podróży do Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • wysokie zarobki.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4925bfd4809bddf7