11,20 Eur/h

Bez znajomości języka Holandia praca na magazynie kosmetyków od zaraz 2019 Heteren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heteren
  • Długość umowy: min. 3 mc
  • Opublikowany: 15 października 2019 00:45

Zatrudnienie w Heteren na magazynie z kosmetykami. Aktualna od zaraz praca w Holandii 2019 dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Heteren.

Wynagrodzenie: 11,20 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień ręcznie albo przy użyciu wózka EPT;
  • przygotowywanie towaru do wysyłki;
  • przyjmowanie zwrotów.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • zaangażowanie;
  • terminowość;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zorganizowanie transportu do Holandii;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, w dni wolne itp.;
  • dodatek urlopowy i wakacyjny, które są wypłacane zgodnie z CAO;
  • umowę o prace tymczasową na dłużej – minimum 3 mc, gdyż to nie jest praca sezonowa;
  • zakwaterowanie bardzo często w pokojach dwuosobowych, zgodne z normą SNF;
  • dojazdy do pracy rowerem albo samochodem firmowym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 504 194 656.

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/order-picker-kosmetyki-heteren-holandia,oferta,7102400

ID ogłoszenia: 3685d89020bb02f0

2 komentarze na “Bez znajomości języka Holandia praca na magazynie kosmetyków od zaraz 2019 Heteren”

  1. Rafal Gornik na 25 września 2019 @ 06:00

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy

  2. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Ja i ojciec mamy doświadczenie w pracy w Holandii w Niemczech. Znajomość języków: angielski,niemiecki i niderlandzki
    proszę o kontakt: sajmonys@wp.pl