10,99 Eur na godz.

Bez znajomości języka Holandia praca na magazynie spożywczym od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 marca 2020 00:06

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie spożywczym. Zatrudnienie dla magazynierów w Waalwijk bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień dla klientów lub sklepu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,99 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień za pomocą systemu voice speaker dla określonych klientów bądź sklepu;
  • pracownik będzie zestawiał towar na jedną paletę zgodnie z zamówieniem klienta;
  • przygotowywanie towarów do odbioru przez klienta.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. niderlandzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy jako order picker;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w miesiącu;
  • stabilne zatrudnienie na dłużej;
  • dodatki godzinowe;
  • dostęp do kantyny przyzakładowej, gdzie będzie można kupić posiłek;
  • darmową kawę i herbatę w kantynie;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN – zawiera on poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: k.jakuczek@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75 albo poprzez stronę: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001680-order-picker/

ID ogłoszenia: 4445e4d8709b4a5d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca na magazynie spożywczym od zaraz Waalwijk”

  1. Toja jatoja na 7 marca 2020 @ 11:41

    Witamy. Jestesmy z dziewczyna zainteresowani praca na magazynie gdyz wczesniej pracowalismy na ingram micro ,syncreon Tilburg,syncreon Waalwijk. Pozdrawiamy i z GÓRY Dziekujemy za Odpowiedz. 725417833