do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca na produkcji przy pakowaniu warzyw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 5 tygodni
  • Opublikowany: 25 lutego 2015 01:03

Przetwórnia warzyw szuka pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu i sortowaniu warzyw.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to proste prace manualne polegające na myciu, sortowaniu i krojeniu warzyw. Ostatnim etapem produkcji jest pakowanie produktów.

Wymagania:
– język angielski na poziomie komunikatywnym
– zatrudnienie dla osób odpowiedzialnych
– chęć pracowania w grupie
– gotowość pozostania za granicą na okres Wielkanocny
– osoba niekarana z dokumentem potwierdzającym
– sprawne dłonie
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie referencji będzie mile widziane
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– chęć zatrudnienia na minimum 5 tygodni

Oferujemy:
– cotygodniowe wypłaty
– na miejscu pomoc flexmanagera
– zapewniamy ubezpieczenie do wykupienia w cenie 18,90 euro za 7 dni
– zakwaterowanie płatne 87 euro za tydzień
– transport wewnętrzny (pracownik nie ponosi żadnych kosztów)
– dodatki za pracę po godzinach i na nocne zmiany
– zatrudnienie na 5 tygodni z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: gdańsk@hobij.pl w załączniku należy umieścić CV napisane w języku angielskim.
W tytule wiadomości prosimy umieścić: Sortowanie warzyw.

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-warzyw-i-owocow-min-5-tygodni-id270820.html

ID ogłoszenia: 69954ecead246295

6 komentarzy na “Bez znajomości języka Holandia praca na produkcji przy pakowaniu warzyw”

  1. Witam mam doświadczenie na produkcji pracowałem w holandi mam nr sofi mogę wyjechać od zaraz . Proszę o kontakt 739223539 . Pozdrawiam

  2. honorata39 na 26 lutego 2015 @ 09:06

    Witam mogę wyjechać powiadam numer SOFI mam doświadczenie pracowałam na produkcji mój numer telefonu 512738930 pozdrawiam Honorata Niewiadomska

  3. Witam. Jestem zainteresowana praca, posiadam doswiadczenie na podobnym stanowisku. Proszę o kontakt na adres email.

  4. Witam jestem juz 3 lata w holandii wiekszoscia czasu wlasnie na wszelkiego rodzaju pracy produkcja pakowanie magazyn wywozka prosze o kontakt 0645213590

  5. Witam prosze o kontakt mam 22 lat wraz z kolega w tym samym wieku mozeme wyjechac od zaraz! pozdrawiam dziekuje gilu547@wp.pl

  6. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz pracowałem na podobnym stanowisku proszę o kontakt 726-442-747 Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Klaudia