11,82 EUR/h brutto

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz Heteren magazyn drogeryjny

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heteren
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 26 tygodni
  • Opublikowany: 11 września 2018 19:42

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie drogeryjnym z Heteren. Przyjmujemy bez znajomości języka holenderskiego, angielski również nie jest wymagany. Oferujemy bardzo dobrą stawkę godzinową.

Stanowisko: magazynier/magazynierka.

Lokalizacja: Heteren.

Zarobki: 11,82 EUR brutto za godzinę plus liczne promocje na kosmetyki.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień w magazynie hurtowni drogeryjnej;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • przygotowanie towaru do wysyłki, pakowanie;
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • na to stanowisko chętnie przyjmiemy Panie (Panów też);
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na min. 26 tygodni;
  • chęć do pracy zmianowej;
  • odpowiedzialność;
  • dobre zdrowie, sprawność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • przyjazne podejście do innych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na magazynie z kosmetykami najpopularniejszych, światowych marek;
  • dobrą stawkę godzinową i ciekawe promocje na kosmetyki;
  • zakwaterowanie – dostępne są pokoje 2-3 osobowe;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu z większych miast w Polsce;
  • codzienne dojazdy do pracy płatne 1,5 euro;
  • darmowy dostęp do sieci;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony www:

ID ogłoszenia: 6745b97bca2a52ed

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz Heteren magazyn drogeryjny”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, pracowałem I pracuje jako order picker prosze o kontakt, nr 605226544. Adam Mieszczakowski