do uzgodnienia

Bez języka od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie przy remontach-wykończeniach Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:28

Od zaraz potrzebne osoby do pracy w Holandii na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie w Eindhoven przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało: kręcenie płyt, szpachlowanie, szlifowanie oraz malowanie.

Wymagania:

  • posiadanie minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami;
  • umiejętność samodzielnego wykonywania poleceń;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie umiejętność czytania budowlanych rysunków technicznych;
  • atutem będzie znajomość języka obcego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wypłaty raz w tygodniu;
  • min. 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny;
  • zakwaterowanie;
  • transport do pracy;
  • chętne osoby mogą skorzystać z kursu j. holenderskiego albo angielskiego, który będzie opłacony przez pracodawcę (kurs, materiały edukacyjne oraz doajzd);
  • kurs VCA (BHP), który zostanie opłacony przez pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 794 922 533.

Źródło: gratka.pl/praca/monter-plyt-k-g/ob/13686769

ID ogłoszenia: 205d7fe0dd463e8