10,88 EUR/h

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz pakowanie kosmetyków Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Zatrudnienie na dłużej
  • Opublikowany: 17 października 2018 00:57
  • Wygasa: 7 dni, 14 godzin

Zakład z Eindhoven od zaraz zatrudni Polaków do pakowania kosmetyków i środków pielęgnacyjnych. Praca w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego na dobrych warunkach – wysokie zarobki oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Eindhoven.

Stawka godzinowa: 10,88 EUR/h.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień i ich pakowanie;
  • inne zadania konieczne na magazynie – utrzymywanie porządku, etykietowanie, liczenie towaru itp.

Wymagania wobec kandydatów:

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie oraz codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • minimum formalności;
  • zatrudnienie tymczasowe na holenderskich zasadach;
  • wstępne przeszkolenie;
  • dużo godzin do wypracowania.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

Prosimy wyłącznie o przemyślane aplikacje.  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4745bb77a3d7980e