11,11 € brutto/h

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz produkcja kanapek fabryka Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 31 października 2022 11:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w Losser bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Losser.

Wynagrodzenie: 11,11 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie nakładał poszczególne produkty na kanapki, tortille itp.;
  • zadaniem będzie pakowanie kanapek przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy oraz linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe w wysokości 35%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • podwyżkę po 6 miesiącach do 12,46 € brutto na godz.;
  • pracę w systemie dwuzmianowym w temperaturze od 5 do 10 stopni Celsjusza;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – maksymalnie dwuosobowe pokoje;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

agata.stein@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-020424-pracownik-produkcji-kanapek/

ID ogłoszenia: 2796356c17f5b808