do uzgodnienia

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz przy pakowaniu słodyczy Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Veghel dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Veghel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował słodycze oraz herbatę;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie, które jest potwierdzone certyfikatami;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie oraz wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • dodatki zmianowe i za pracę w nadgodzinach;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto;
  • rezerwę na poczet urlopu, czyli 10,43% dochodów brutto;
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, a czasami również w weekendy;
  • darmowy abonament w sieci Vodafone;
  • mało formalności oraz pakiet pracowniczy;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • holenderskie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/holandia/14565378

ID ogłoszenia: 5985d7fdae0c43ab