9,95 - 10,71 EUR/h

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz Tilburg magazyn z odzieżą

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Zatrudnienie na dłużej
  • Opublikowany: 24 października 2018 01:57

Magazyn z odzieżą markową z Tilburga od zaraz zatrudni Polaków. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego. Dysponujemy 10-cioma wolnymi stanowiskami. Zapewniamy zakwaterowanie!

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 9,95 EUR/h na początku, po miesiącu 10,71 EUR/h.

Wakaty: 10.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i przepakowywanie ubrań;
  • zbieranie zamówień przy pomocy wózka paletowego i skanera;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne, drobne prace magazynowe.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • chęć i dyspozycyjność do pracy na dłużej;
  • możliwość pracy również na nadgodziny;
  • odpowiedzialność;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • punktualność;
  • sprawność manualna;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • dodatki za pracę w sobotę – 150%;
  • pełną obsługę pracownika przed wyjazdem;
  • możliwość przedłużenia umowy na stałe;
  • wsparcie przy wyrobieniu numeru Sofi;
  • praca również dla par i grup;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • możliwość organizacji płatnego zakwaterowania, ubezpieczenia i dojazdów do pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

77 456 16 05 lub 608 494 300.

Można aplikować także poprzez stronę: https://tnsgroup.pl/praca-w-magazynie-z-markowa-odzieza/

ID ogłoszenia: 7395bc75458a9cf9