do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca przy pakowaniu spożywczym Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: o zaraz
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 01:51

Poszukujemy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Stanie przy taśmie produkcyjnej i zajmowanie się pakowaniem produktów spożywczych.

Wymagania:
– posiadanie bądź możliwość założenia konta w banku
– posiadanie ważnego dokumentu tożsamości
– kandydaci ze znajomością języka angielskiego będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności
– osoby z wyrobionym numerem SOFI będą mile widziani
– prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– spostrzegawczość, dokładność, zaangażowanie
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– zatrudnienie od zaraz
– pomagamy przy zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
– pomoc polskiego rezydenta
– wsparcie przy załatwianiu niezbędnych formalności potrzebnych do rozpoczęcia pracy za granicą

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2351ea/

ID ogłoszenia: 82354a9c323668e9

5 komentarzy na “Bez znajomości języka Holandia praca przy pakowaniu spożywczym Eindhoven”

  1. Witam . Wraz z kolegą byli byśmy zainteresowani ofertą pracy . proszę o szybki kontakt na e-mail . lukasz.brzostek21@gmail.com Pozdrawiam

  2. Przeczytalem Panstwa oferte i jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz.Podaje moje dane kontaktowe Nr telefonu 020269358787 oraz meil dzik145@wp.pl.Z gory uprzejmie dziekuje za przeczytanie i zainteresowanie sie moja kandydatura

  3. Dariusz Adamczyk na 8 stycznia 2015 @ 11:58

    witam jestem zainteresowany wasza oferta.Posiadam sofi,nr, holederskie kato,holederski komunikatywnie.

  4. Dzień Dobry. Chciałabym z chłopakiem zostać pracownikiem przy pakowaniu.J ednak uczymy się. Chciałabym się dowiedzieć czy można by było pracować w okresie lipiec-sierpień?

  5. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata