do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca w Eindhoven przy pakowaniu wędlin

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 00:17

Producent wędlin z Eindhoven szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niderlandzkiego do pracy w Holandii. Zatrudnienie przy pakowaniu na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu
– zajmowanie się przygotowywaniem paczek do wysyłki
– kontrolowanie jakości wyrobów
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– chęć do wyjazdu za granice od zaraz
– pozostanie w Holandii na minimum 2 miesiące
– pozytywne nastawienie do życia
– osoba zdrowa, bez nałogów
– zatrudnienie dla osób młodych
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie mile widziane
– znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– zatrudnienie na okres minimum 2 miesięcy
– dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczenie
– codzienny dojazd do pracy
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– pomagamy przy wszelkich formalnościach związanych z podjęciem pracy za granicą
– płatny transport z Polski do Holandii organizowany z województwa: Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego i Lubelskiego

Aplikacja:
Prosimy zgłaszać się poprzez maila: pollux.poznan@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236723/

ID ogłoszenia: 189548cb51be2c8d

3 komentarze na “Bez znajomości języka Holandia praca w Eindhoven przy pakowaniu wędlin”

  1. witam jestem chetny do pracy od zaraz.
    Jest 3 chetnych od 19 do 22 lat bez prawa jazdy
    nr. 731191063

  2. “Bez znajomości języka Holandia praca w Eindhoven przy pakowaniu wędlin” na 19 grudnia 2014 @ 12:16

    Witam mam 24 lata. jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu wędlin. Jest 2 chętnych jeden posiadający prawo jazdy i uprawnienia na wózki widłowe. tel 723617372

  3. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata