do uzgodnienia

Bez znajomości języka na produkcji dań gotowych Holandia praca od zaraz w Oude Tonge 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oude Tonge
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2021 16:38

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Oude Tonge bez znajomości języka obcego jako pracownik produkcji.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oude Tonge.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie wykonywanie zdań na produkcji dań gotowych, a także pakowanie żywności – obiady i sałatki.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadania prawa jazdy;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe, które są zgodne z holenderskimi stawkami dla danej branży;
  • pracę w pełnym wymiarze, a także możliwe również pracujące soboty;
  • raz w tygodniu rozliczanie godzin pracy;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 897603511747995e