9,44 Eur na godz.

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Holandii sortowanie odzieży używanej od zaraz Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: min. 8 tygodni
  • Opublikowany: 20 września 2019 00:13

Możliwość rozpoczęcia od zaraz i bez znajomości języka fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Wormerveer z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: 9,44 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca dla kobiet przy sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność na przynajmniej 8 tygodni;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę zgodną z CAO;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • 46 godzin pracy w tygodniu;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka;
  • zapewniony transport oraz zakwaterowanie służbowe;
  • pomoc polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej proszone są o wysyłanie zgłoszeń z CV na adres: biuroradom@euroservices.com.pl

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.

Źródło: www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-od-zaraz-stala-praca-id1179970.html

ID ogłoszenia: 1705d7281870b612