Do uzg.

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Holandii sortowanie odzieży od zaraz Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 maja 2022 20:35

Dla pracowników fizycznych możliwość podjęcia bez znajomości języka zatrudnienia w Wormerveer. Od zaraz fizyczna praca w Holandii 2024 przy sortowaniu odzieży. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu – możliwe również soboty;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie;
  • transport do pracy firmowym samochodem;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

espniemodlin@euroservices.com.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48664460061 albo +48789154442

Źródło: https://euroservices.com.pl/job/praca-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 434624cae3275a02