do uzgodnienia

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz 2017 Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2017 01:05

Poszukujmy chętnych do zatrudnienia 2017 na magazynie odzieżowym sklepu internetowego z Tilburga. Od zaraz praca w Holandii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Start: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie znanej marki odzieżowej H&M
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie na hali zamówień klientów składanych przez internet

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na okres co najmniej pół roku
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i sumienność
  • konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość holenderskiego

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz dodatki
  • pracę w systemie 3-zmianowym przez 6 dni w tygodniu
  • płatne ubezpieczenie – od 18,46 euro za tydzień
  • zatrudnienie na podstawie legalnej holenderskiej umowy
  • zapewnione płatne zamieszkanie w cenie od 80 euro tygodniowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-pracownik-odziezowego-sklepu-internetowego-tilburg,oferta,5227079

ID ogłoszenia: 70458f1416cee50d

2 komentarze na “Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz 2017 Tilburg”

  1. Witam

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem pracy. Chciałabym dodać, że oboje jesteśmy na terenie Holandii, a także posiadamy numer BSN.

    Pozdrawiam
    Barbara Joda

  2. Jeste. Zainteresownay praca

Zostaw odpowiedź do Mateusz