10,79 €/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii na produkcji pizzy od zaraz Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 listopada 2019 01:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Bunschoten bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,79 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, która polega na nakładaniu półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek i ciast;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • pakowanie gotowych już produktów;
  • dostępność od zaraz.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym albo komunikatywnym;
  • praca także dla osób bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki 150 Eur;
  • 120 PLN w formie pakietu startowego – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: m.tabaka@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75 lub poprzez stronę:

www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001598-produkcja-pizzy/

ID ogłoszenia: 2515da895e201872