11,33

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii na produkcji przy podwieszaniu części metalowych Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: długa
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2018 06:55

Fabryka z Utrechtu poszukuje pilnie pracowników do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy podwieszaniu metalowych części do dalszej obróbki.

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland poszukuje dla swojego klienta pracowników do podwieszania i ściągania części metalowych przed lub po malowaniu
Obowiązki
– podwieszanie/ściąganie metalowych elementów
Wymagania:
– prawo jazdy

Oferujemy:
– stawka 9,59 euro (z dodatkiem zmianowym 11,33 euro)
– praca od poniedziałku do piątku na stałe
Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: PODWIESZANIE METALOWYCH CZĘŚCI Utrecht

ID ogłoszenia: 7465ad720d11f65e